Dijital ortamdaki yeriniz sağlam olsun!

Google dostu altyapı optimizasyonu
Her cihazda harika görünen responsive yapı
Kullanıcı dostu tasarım ve etkileşim
Kolay yönetilebilir kontrol paneli

İhtiyacınız Olan Web Sitesi İçin En İdeal Çözümler
TEOWORK, modern, amaçlarınıza uygun ve kullanımı kolay bir Web Sitesi yapar. Görsel tasarım ögeleri bakımında zengin işler çıkartırken, arama motorlarının sevdiği bir altyapı oluşturur. İş hacimi ne olursa olsun, yaptığı her işte, belli bir kalitenin altına hiç düşmez. Yapılan her site kullanıcı dostudur, her platformda (Telefon, tablet vb.) harika görünür ve geliştirmeye uygundur.

Giriştiğimiz her projede yüksek bir kalite standardının altına düşmeyiz. Her platformda hem güvenlik hem de cihaz işlevleri açısından Web Sitesi güncellemeleri otomatik olarak yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak web sitenizi, güvenli ve yüksek standartlarda olan bulut sistemimizde barındırabiliriz.

  • Kolay Yönetim Paneli
  • Google Dostu
  • Responsive Tasarım
  • Detaylı İstatistiksel Raporlama
  • Kalite, Hız ve Güvenlik
  • 7/24 Teknik Destek
Adobe
96%
PHP
55%
Wordpress
65%
jQuery
98%
HTML5
70%
CSS3
58%
MySQL
58%

GELİŞİME YER AÇIN
Teowork, sizin için en ideal çözümleri sunar

Tabelago.com
MERAK ETTİKLERİNİZ

Web Sitesi Nedir?

Web sitesi firmanızın tanıtımını yapacağınız müşterilerle ilk iletişimi kuracağınız bir platformdur. Aynı zamanda ürünlerinizi rahatlıkla pazarlayacağınız sanal bir pazardır. Aynı zamanda hizmetleriniz hakkında bilgi verdiğiniz kısacası tanıtımınızı dijital olarak yaptığınız yerdir. Teknik olarak website, web üzerinden yayınlanan sayfalar olup yazı, resim ve hareketli grafikler şekliyle ziyaretçilerine belirlenen bilgileri aktarabilen veya belirli bir konuda hizmet sunabilen dökümanlaın bütünüdür.

Neden Bir Web Sitesine Sahip Olmalıyım?

Günümüzde sosyal medya ve internet kullanımı küçük yaşlara kadar düşmüştür. Bir firmadan yararlanmak istediğinizde yakın çevrenizden değil direk internet sitelerini araştırmaya başlarsınız. Bir nevi kendi işinizi kendiniz dakikalar içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda internet ortamında yer alan milyonlarca site hakkında yorumları da okuyabilirsiniz. Bu sayede karar vermeniz de kolaylaşır. Web sitesinde yer alan bilgilendirmeler anlaşılabilir olduğu sürece firmanızı daha rahat pazarlayabilirsiniz. Ekonomik bir şekilde reklamınızı yapacağınız mükemmel bir platformdur. Firmanızın kurumsal kimliğini web siteniz ile onaylamış olursunuz. SEO altyapısıyla yapılan bir site ile arama motorlarında (Google, Yandex vb.) ilk sıralarda yer alıp daha çok ziyaretçi ile sitenizi buluşturmuş olursunuz.

Web Sitesi Fiyatları Ne Kadardır?

Web sitesi fiyatları; tasarım, teknik altyapı ve verilmek istenilen hizmete göre değişiklik gösterir. Genel bilgi vermek gerekirse en standart bir kurumsal web site için temel fiyatları, özel bir dijital tasarım istenmesi durumunda artış gösterir. E-ticaret, sipariş takip vs. uygulamalar arttıkça fiyatta doğru doğranda artar. Bir website yaptırmak istiyorsanız ve bunun hakkında fiyat topluyorsanız, mutlaka alacağınız hizmetin tüm detaylarını karşılaştırarak değerlendirmek yapmalasınız. Unutmayın ki önemli olan sadece internet ortamında bulunmak değildir. Günümüzde neredeyse her firmanın bir websitesi olup ciddi bir rekabet vardır. Önemli olan bu rakiplerin arasından sıyrılarak maksimum faydayı sağlamaktır.

Nasıl Bir Web Site Yaptırmalıyım?

Firmanızın kimliğini ve reklamını daha rahat sergileyebilirsiniz. Sergilerken de aynı zamanda tercih edilme boyutunu da kendiniz ayarlayabilirsiniz. Görsel açıdan tatminkâr, sitenin anlaşılabilir olması, karmakarışık bilgiler yerine daha net ve keskin cümlelerin olması tercih edilme noktasında önemli nedenlerdir. Bu gibi daha farklı kurallara uygun hazırlanan web sitesinden başarılı elde etmeniz de kaçınılmazdır. Sitenizde sıkça sorular sorulara yer vermelisiniz. Müşteri sizle irtibata geçmeden tüm sorularına kısa sürede cevap bulmalıdır. Bilgi verici makalelerinize görsellik ekleyip o şekilde yayınlayın. Tüm bunların yanında websitenizin arama motorlarında (Google, Yandex vb.) bulunması çok önemlidir. Bunu da doğru altyapı ve iş planıyla yapışmış siteler başarabilir. Arama motorlarında yukarı çıkmak için yapılan çalışmalarda en önemli şeylerden biri sitenin doğru şekilde hazırlanıp yayınlanmasıdır.