Aradığınız Kitleye Ulaşmanın En İyi Yolu!

Daha büyük bir kitleye
Daha küçük bir bütçeyle
Daha verimli ulaşın.

Projelerinizi Hayata Geçirelim
Android, IOS ve Windows işletim sistemine sahip mobil cihazlar için kusursuz uygulamalar geliştiririz. Tecrübeli takım arkadaşlarımız ile projenizin her platformda harika görünmesini ve çalışmasını sağlarız. Ekonomik hazır uygulamarımızın yanında özel projeleriniz için ideal çözümler üretiyoruz. Sadece işlevsel değil hem tasarımsal açıdan yaratıcı hem de kullanımı oldukça kolay uygulamar ile hedef kitlenize en iyi şekilde sizi ulaştırıyoruz.

Giriştiğimiz her projede yüksek bir kalite standardının altına düşmeyiz. Oluşturulan bütçeyi tüketmek için değil en verimli şekilde kullanmak için buradayız. Bizim için önemli olan reklamlarınızın göz önünde olmasından çok hedeflediğiniz kitleden en iyi geri dönüşleri almanızdır. İtibar ve kalitenizden ödün vermeden çevrim içi platformlarda sizin en iyi sonuçlara erişmenizi sağlarız.

  • Detaylı Analiz
  • Sürekli Raporlama
  • Hızlı Geri Dönüş
  • Süreklilik
  • Kalıcılık
  • Güvenirlik
MOZ
96%
HootSuit
55%
HotJar
65%
MailChimp
98%

GELİŞİME YER AÇIN
Teowork, sizin için en ideal çözümleri sunar

MERAK ETTİKLERİNİZ

Online Pazarlama Nedir?

Günümüzde hemen hemen herkesin kullandığı akıllı mobil cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış  yazılımlara “Mobil Uygulama” denmektedir.  Mobil uygulamalar genellikle dünya üzerindeki en yaygın kullanıma sahip işletim sistemleri olan IOS ve Android tabanlı olarak yapılırlar.Aklınıza gelebilecek hemen her türlü yazılımı mobile uyarlayabilmek mümkündür. Böylelikle dizüstü bilgisayarınız yerine cebinize sığan bir akılllı telefon ya da el çantanıza sığan bir tablet ile işlerinizi yürütebilirsiniz. Özellikle e-ticaret siteleri için mobil uygulamalar, artık işlevselliğinin yanı sıra bir prestij unsurudur. Kullanıcı mobil uygulama sayesinde web sitenizin uzantısını tarayıcıya yazmadan, telefonundaki bir ikona tıklayarak sitenize ulaşır. Ayrıca tarayıcıda açtığı bir web siteden daha hızlı işlem yapma ayrıcalığına erişmekten memnuniyet duyar.

Online Pazarlama Nasıl Yapılır?

Ortalama bir insan telefonunu günde 150 defadan daha fazla kontrol ediyor. Cep telefonlarında geçirilen zamanının %69’u mobil uygulamalarda geçiriliyor. Akıllı telefon kullanıcılarının 79%’u telefonlarını ürün sipariş ederken kullanıyor. 2015 verilerine göre Günde ortalama 1,9 saatimizi mobil cihazlar aracılığıyla internette harcıyoruz. Bu veriler ışığından şunu söyleyebiliriz ki, internetin işinize katkısı önemliyse, sizin için mobil uygulama sahibi olmak, lüksten öte bir ihtiyaç haline gelmiş demektir.

Online Pazarlama Neden Önemlidir?

Mobil uygulama fiyatı, yazılımda istenilen özelliklere göre farklılık göstermektedir. İşçilik ve geliştirme süresi arttıkça fiyatta doğru orantılı olarak artar. Ortalama mobil uygulamalar, artık ilk piyasa çıkış zamanlarındaki gibi astronomik rakamlarda değiller. Piyasa dengesi içerisindeki optimum değerlerini buldular. Eğer siz de bir mobil uygulama yaptırmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.