Mobil uygulama ile her cebe girin!

Modern ve kullanışlı bir uygulamaya sahip olun.
Müşterilerinize alternatif çözümler sunun.
Her yerde ulaşılabilir olun.

Projelerinizi Hayata Geçirelim

Android, IOS ve Windows işletim sistemine sahip mobil cihazlar için kusursuz uygulamalar geliştiririz. Tecrübeli takım arkadaşlarımız ile projenizin her platformda harika görünmesini ve çalışmasını sağlarız. Ekonomik hazır uygulamarımızın yanında özel projeleriniz için ideal çözümler üretiyoruz. Sadece işlevsel değil hem tasarımsal açıdan yaratıcı hem de kullanımı oldukça kolay uygulamar ile hedef kitlenize en iyi şekilde sizi ulaştırıyoruz.

Giriştiğimiz her projede yüksek bir kalite standardının altına düşmeyiz. Her platformda hem güvenlik hem de cihaz işlevleri açısından güncellemeler otomatik olarak yapılmaktadır. İsteğe bağlı olarak uygulamanızı, güvenli ve yüksek standartlarda olan bulut sistemimizde barındırabiliriz.

  • Kolay Yönetim Paneli
  • Hızlı Yayınlanma Süreleri
  • Detaylı İstatistiksel Raporlama
  • Kalite, Hız ve Güvenlik
  • 7/24 Teknik Destek
Adobe
96%
JAVA
55%
C/C++
65%
Python
98%
Objective-C
70%
Swift
58%
MySQL/MongoDB
58%

GELİŞİME YER AÇIN
Teowork, sizin için en ideal çözümleri sunar

MERAK ETTİKLERİNİZ

Mobil Uygulama Nedir?

Telefon, tablet gibi hareket halinde kullanabildiğimiz cihazlar için özel kodlanmış ve tasarımı yapılmış yazılımların bütününe “Mobil Uygulama” denir. En çok kullanılan mobil işletim sistemleri olan IOS, Android ve nadiren tercih edilen Windows tabanlı işletim sistemleri için yapılırlar. Her çeşit yazılım mobil için yapılması olasıdır. Bu şekilde bu uygulamaları, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarınız yerine telefonlar ile cebinize, tabletler ile ergonomik olarak el çantanıza  sığdırarak tüm işlerinizi yürütebilirsiniz. Popüler olarak e-ticaret siteleri için özel hazırlanmış mobil uygulamalar, ulaşılabilirliğin yanında bir prestij kaynağıdır. Mobil uygulamalar ile kullanıcı, web üzerinden sitenizin adresini yazmadan mobil cihazınızdan sizin logonuza dokunarak size ulaşır. Bunun yanında mobil cihazlar için tasarlanmış arayüz sayesinde hem daha kaliteli bir görüntü hem de hızlı işlem yapma avantajını müşterinize sunmuş olursunuz.

Neden Mobil Uygulama?

Telefon kullanan ortalama bir birey, mobil cihazını gün içerisinde ortalama 150’den fazla kontrol ediyor. Araştırmalara göre cep telefonları gibi cihazlarla geçirilen sürenin %69’u mobil uygulamaların içinde geçiriliyor. Akıllı telefon kullananların %79’u e-ticaret firmalarından sipariş verirken telefonlarını kullanıyorlar.  İnanması güç ama 2015’de yapılan araştırmaya göre zamanımızın günlük ortalama 1,9 saatini mobil cihazlar ile internette geçiriyoruz. Tüm bunlar göz önüne alındığında eğer işinize internetin etkisi varsa, mobil uygulama sizin için bir lüks değil, büyük bir ihtiyaçtır.

Mobil Uygulama Fiyatı Ne Kadardır?

Mobil uygulamalar fiyatı, istenilen yazılımlardan tutun tasarım farklıklarına göre değişim göstermektedir.  Uygulamayı geliştirme süresi arttıkça doğru orantı olarak fiyatta yükselmektedir. Gözünüz korkmasın, artık mobil uygulamalar ilk çıktıkları zaman ki kadar büyük rakamlar değiller. Başlangıç olarak Android uygulamalar uygun rakamlar ile yazılabilmektedir. Net fiyat almak için teklif almanız gerekmektedir.