Biz Kimiz?

TEOWORK, her çalışma alanında sizin işinizi daha ileriye götürmek, istikrarlı ve güvenli bir şekilde sürdürmek için tasarlanmış,
fiziki olarak yer ve zaman kavramından bağımsız bir tam hizmet ajansıdır.
NE YAPAR?

TEOWORK, düzenli çalışan çekirdek kadrosu, proje bazlı çalışan profesyonel özgür iş gücü ve özenle seçilmiş fiziki hizmet sağlayan kurumsal iş ortaklarıyla teknoloji destekli tam hizmet ajansıdır. 2016’da İstanbul’da kurulan bu oluşum müşterileri için reklam ve dijital kavramlarını birleştirerek inovatif bir gelişimin kapılarını açıyor.

TEOWORK hizmet alanlarına giren her proje, markanızın değerini arttırmak ve işinizin gelişimini hızlandırmak için yenilikçi bir bakış açısıyla sonuçlandırılıyor. TEOWORK, isterseniz çözüm ortağınız olarak; isterseniz de proje bazlı destek vererek, işinize en yüksek faydayı sağlarken, size kendi işinize odaklanma imkanı sunmaktadır.

YÖNTEM

Devamlı iş gücü ile planlanan proje, organize edilmiş özgür iş gücüyle en verimli şekliyle uygulanıyor. Gelişmiş çalışma stratejimiz ve teknolojinin verimli kullanımı ile zamanında, farklı ve etkili sonuçlar ortaya çıkarıyoruz. Yüz yüze görüşmek yerine dijital ortamdan talepler alınarak zamandan ve masraflardan kar elde etmenizi de sağlıyoruz.

  • Dijital Toplantılar
  • Proje Takip Uygulamaları
  • Anında Müdahale Kabiliyeti
  • Size Uyan Esnek Yapı
  • Uzaktan Destek

İŞ GÜCÜ

Devamlı ve proje bazlı çalışan profesyonellerden oluşan bu yapı, esnek varlığı sayesinde her hacimdeki işi zamanında ve eksiksiz olarak teslim etme garantisi verir.

  • Devamlı İş Gücü
  • Proje Bazlı Katılım
  • İş Ortaklarımız
NEDEN TEOWORK?

Biz işimizi önem vererek ve heyecanla yapıyoruz. Takım arkadaşlarımızdan her biri alanında deneyimli, yaratıcı ve işini seven bireylerden oluşmaktadır. TEOWORK adı altında oluşturduğumuz her çalışma alanı sizin işinizi daha ileriye götürmek, istikrarlı ve güvenli bir şekilde sürdürmek için tasarlanmıştır.

Şartların sürekli değiştiği yeni iş dünyasına tam olarak uyumunuzu sağlamak ve her an yeni adımlar atarak gelişiminizi sürekli kılmak birinci görevimizdir. Gerek projelendirme aşamalarında gerekse uygulama alanlarında sadece kendi işinize odaklanarak inovasyonun kapılarını açacaksınız.

Sürekli İNOVASYON! Sürekli BÜYÜME!

Markanız için gelişime, yeniliğe ve teknolojiye yer açın..! TEOWORK, şartların sürekli değiştiği yeni iş dünyasına tam olarak ayak uydurmanızı sağlamak ve her an yeni adımlar atarak gelişiminizi sürekli kılmak için çalışır.

Gizliliğiniz ve güvenliğiniz birincil önceliğimizdir. Projelerinizin detayları, sunucularımızdaki mail akışı, işlemler için paylaştığınız 1. derece kişisel bilgileriniz gibi kötüye kullanılabilecek tüm bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz. TEOWORK olarak bu konuda ciddi bir gizlilik ve güvenlik politikamız vardır.

TEOWORK, şimdinin ve geleceğin yüksek değeri olan bulut sistemine önem vermektedir. Aldığınız her hizmet, erişilmesi gereken tüm gereçler, siz ve müşterileriniz için her platformda ulaşılabilcek şekilde ve esneklikte entegre edilir. Fiziki zorundalıkları tamamen kaldırır, hız ve işlevselliğin kapılarını sizin için açarız.

TEOWORK network ağına bir kez girdikten sonra, hiç bir şey eskisi gibi olmaz. Kurumsal gelişiminizin yanında network ağımızdaki diğer müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın tüm imkanlarından faydalanabilir ve kazan-kazandır ilkesiyle müşteri porföyünüzü geliştirebilirsiniz.

Tüm işlerinizin işleyişi, durumu hakkında düzenli ve anlık olarak sizi bilgilendiririz. Yaşadığınız sorunlara 7/24 anlık müdahale etme kapasine sahibiz. Zamanın ve inovatif bir ajans olmanın gerektirdiği gibi iletişimimizi ve erişilebilirliğimizi sürekli aktif tutarız.

SÜREÇ

Yüzyüze ya da dijital toplantılar ile ihtiyaçlar tespit edilip strateji belirlenir. Belirlenen ihtiyaçlara maksimum fayda gözetilerek iş planı oluşturulur.

Oluşturulan iş planı doğrultusunda proje, dijital ve/veya fiziki ortamlarda tasarlanarak taslak haline alır. Tarafınıza sunularak istenilen revizeler ile birlikte son halini gelir.

Fiziki ve sürekli dijital işler için geçerli olan bu süreçte, proje, planlandığı gibi ve sunulan tasarıya uygun bir şekilde sonuçlandırılır.